Nejlepší simulátor tankových bitev

Měsíční archív: Prosinec 2012

Tankiste.cz hra, World of Tanks

Vítejte na webu, který je zaměřen na problematiku spojenou s hraním World of Tanks. Co zde můžete najít. Především základní hrací návody a rady, jak se stát dobrým tankistou již od prvních bitev, aniž byste zbytečně prohrávali mnoho bitev.

Hra je k dostání kompletně zdarma, kdy ji můžete stahovat z oficiálních stránek. Nic se neplatí ani za hraní. Poplatky jsou dobrovolné a dostáváte za ně například prémiová vozidla a také zlaťáky, za které si můžete vylepšit tanky, které Vám stojí právě v garáži.

Hra je lokalizovány plně do češtiny, takže budete překvapení, že i posádky k Vám bude hovořit plynule česky. Cílem hry je probojovat se k lepším tankům a účastnit se velkých bitev. Snem mnoha hráčů je vstup do klanu, kde se mohou dále zlepšovat a případně se účastnit klanových válek. V těchto válkách se bojuje o území na reálné světové mapě. Území je zde rozděleno do mnoha oblastí, ze kterých se můžete přesunovat nebo útočit na okolní nepřátele.

Hra disponuje také mnoha statistikami a oceněními, jejichž sbírání se může stát Vaším cílem. Mnoho z nich je však opravdu obtížné dosáhnout, jelikož to vyžaduje velký um a také shodu okolností ve Váš prospěch.

WoT stahujte zde: http://stahnu.cz/multiplayerove-a-mmo-hry/world-of-tanks

Vložil World of Tanks | Štítek , , , | Zanechat komentář

World of Tanks návody

Návody na World of Tanks jsou poměrně širokým pojmem. Můžeme tím uvažovat základní ovládání tanku nebo také složitější systémy, které zahrnují krytí tanku a jeho schopnost maskování. Začneme tedy od toho nejjednoduššího. Ovládání je jednoduché a velmi přirozené. Použijete jak klávesnici tak myš a jejich souhra je opravdu výborná. Na oficiálních stránkách můžete najít například návody, jak hrát speciální taktiky s určitými typy tanků. Velmi dobrá jsou také videa, která jsou pojata jako všeobecné návody pro krytí se.

Zjistíte zde totiž, jak lze kalkulovat se zkosením a obrněním tanku. Jaké jsou ideální úhly na proražení pancíře, co je to normalizace střely a podobně. Ve výsledku se dozvíte, že při výstřelu musí provádět systém propočet mnoha faktorů, které ovlivní zda-li střela prorazí pancíř a jaké poškození provede uvnitř tanku. Proto se také setkáte se situacemi, kdy přijdete o řidiče tanku nebo spojaře či střelce.

To se vždy podepíše na vlastnostech vozidla, budete třeba déle zaměřovat nebo jezdit pomaleji. Proto zkrátka a dobře hrajte tak, abyste co nejvíce nepřátel zničili, ale sami přežili co nejvíce bitev.

Vložil World of Tanks | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Zaměřovače World of Tanks

Zaměřovače ve hře World of Tanks mohou mít velmi zásadní roli v úspěchu či neúspěchu. Jde o to, abyste všem věcem na zaměřovači rozuměli. Najdete zde nejprve ukazatel celkového počtu HP nebo-li životů, které Vašemu tanku zbývají.

Dále zde najdete počet nábojů, které máte nabyté, pokud máte nainstalované rychlopalné dělo. Dále najdeme v zaměřovači ukazatel, který ukazuje, kam přesně se díváte. Nezávisle na něm, pomaleji se pohybuje ukazatel hlavně.

Když se totiž na mapě budete velmi rychle otáčet pomocí myši, pak se tyto ukazatele rozdvojí, protože věž s hlavní se bude otáčet pomaleji než se rozhlížíte kolem tanku. Samozřejmostí je také zaměřovací systém. Jakmile je ukazatel zelený, pak se připravte na to, že můžete ihned střílet. Jakmile je oranžový, je pravděpodobnost proražení pancíře velmi malá. V případech kdy svítí červeně vůbec nestřílejte, protože půjde pouze o plýtvání munice.

Hra umožňuje nastavení zaměřovače z několika typů, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Jedná se o dobrou možnost přizpůsobení vlastního tanku. Po čase je dobré si zaměřovače měnit, aby došlo k oživení zorného pole dalekohledu.

Vložil World of Tanks doplňky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

WoT mapy

V bitvách ve  World of Tanks se neobejdete nikdy bez bojové mapy. Na počátku stojí vždy dva týmy složené z 15 hráčů a podle typu bitvy musejí plnit úkoly. Samozřejmě permanentním cílem je samozřejmě ničení nepřátelských tanků.

Jaké mapy ve hře najdeme?

Jde o následující El Halluf, který je stylizován jako pouštní africká bitvy, kde mají výhodu dělostřelci, protože je poměrně dobře stavěná na odstřelování ze vzduchu.

Dále najdeme také Erlenberg, Rybářskou zátoku, Karelii, Malinovku, Murovanku, Prokhorovku, Redshire, Písečnou řeku, Pobřeží, Přístav, Westfield a mnoho dalších. Ne všechny mapy jsou určeny ke všem herním módům. Některé z nich jsou určeny například pouze pro útok či obranu základny a podobně. Mapy jsou velmi různorodé a jsou rozděleny na zimní mapy, pouštní bitvy a pak letní prostředí. každý z těchto typů má své specifikace. Stejně jsou ve hře rozděleny i maskování, která si můžete koupit za zlaťáky nebo stříbrné.

Bližší přehled map najdete například ve speciální wikipedii pro World of Tanks. V této encyklopedii najdete vše co potřebuje, abyste rozuměli svému vozidlu a taktice, jak s ním bojovat v jednotlivých terénech.

Vložil World of Tanks doplňky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Tapety z World of Tanks

Tapety ze hry World of Tanks si můžete stáhnout na oficiálních stránkách hry. Najdete zde modely zajímavých tanků a zejména těch unikátních. Na některých tapetách je možné najít také parametry jednotlivých tanků. Tapety vycházejí pravidelně a jsou často aktualizovány, takže se nemusíte ničeho obávat.

Tapety jsou k nalezení ve všech možných velikostech a také rozlišeních. Stačí jen vyhledat to, které používáte právě Vy.

 

Vložil World of Tanks doplňky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Jak stáhnout World of Tanks

Stažení vlastí hry není nic těžkého. Existují dvě možnosti. První je stažení herního klienta (např. zde), který začne automaticky stahovat celou hru a současně ji instalovat, takže jakmile do dopracujete 100%, můžete ihned začít s hraním. Druhou možností je stažení hry pomocí torrentu, který také nabízejí vývojáři na oficiálních stránkách hry. Prakticky lze říci, že hru si můžete stáhnout jak chcete, protože je vedena jako freeware hra, za kterou se neplatí. Jakmile hru stáhnete, pak potřebujete ještě jednu věc a tou je registrace.

Tato registrace probíhá samozřejmě také zcela zdarma. Hru následně hrajete také zdarma. Pokud chcete můžete si zaplatit různé balíčky s unikátními tanky a máte možnost koupit si také zlaťáky, za které se ve hře koupíte mnohem lepší vybavení. Hra je koncipována tak,že budete postupně postupovat k lepším tankům. Samozřejmě získat nový tank je vždy těžší a náročnější.

Hra je proložena také velmi pestrým systémem vyznamenání, které Vás mohou dopředu motivovat. Stáhnutí hry závisí hlavně na Vaší rychlosti připojení. Dobrou poznámkou je fakt, že pokud stahujete hru, pak je výrazně zpomalena rychlost internetu.

Vložil Stažení hry | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Registrace na World of Tanks

Registrace na World of Tanks probíhá velmi jednoduše. Stačí se připojit na oficiální internetové stránky a zde si založit účet. Tento účet bude stejný jak pro připojení do fóra a dalších částí na internetu, ale také pro samotné připojení do hry. Jediný problém se kterým se budete setkávat je pojmenování Vašeho účtu, protože většina jmen, které Vás napadnou jsou již dávno zabraná. Proto přicházejí v potaz také jména, která kombinují čísla a podobně. Dalším prvkem, který je nutné při registraci vyplnit je Vaše emailová adresa.

Je nutné vyplnit aktuální adresu, kterou používáte, protože bude používána jako cesta ke komunikaci s Vámi. Registrace je samozřejmě kompletně zdarma, což je velkou výhodou. Díky tomuto faktu hrají hru sta tisíce hráčů po celém světě. Každým dnem samozřejmě přibývají stále noví a noví hráči. Registrace probíhá velmi rychle a hladce, takže se nemusíte bát žádných velkých prodlev.

Bližší informace o registraci a stažení hry najdete na oficiálních stránkách hry. Nezbývá než říci nic jiného než, že přejeme velké množství zastřelených nepřátel a mnoho přežitých bitev.

Registrovat se může zde: https://worldoftanks.eu/registration/cs/

Vložil Stažení hry | Štítek , , , | Zanechat komentář

World of Tanks požadavky

World of Tanks je pro hráče velmi vděčnou hrou, protože si ji mohou zahrát i majitelé starších sestav. Hra je dostupná pro široké spektrum počítačů a je velmi dobře optimalizována. Dokonce s jednotlivými aktualizacemi přicházejí optimalizace na některé mapy, které se na slabších sestavách více sekají.

Minimální konfigurace má následující parametry:

CPU: 2 GHz, RAM: 1 GB, Video: GeForce 6600GT (128 MB) / ATI analog, HDD: 2 GB, připojení 128 Kbps

Tyto parametry nejsou v dnešní době problémem k překonání. Vylučují pouze opravdu archaické stroje na nichž si toho v dnešní době opravdu moc nezahrajete.  

Doporučená konfigurace:

    CPU: 3 GHz, RAM: 2 GB, Video: GeForce 8600GT (256 MB) / ATI analog, HDD: 2 GB, připojení 128 Kbps                  

Největší zážitek ze hry zažijete samozřejmě pokud budete splňovat konfiguraci pro maximální detaily hry. S těmito již mohou mít někteří hráči problémy. Tyto požadavky se nejeví v dnešním herních světě jako kdovíjak přehnané, přesto jesou zde jisté problémy spojené s tím, že hrajete MMO hru, na kterou je připojeni v jeden okamžik mnoho hráčů.

Konfigurace pro maximální herní detaily:

CPU:  2 core 3 GHz, RAM: 2 GB, Video: GeForce 9800 (512 MB) / ATI analog, HDD: 2 GB, připojení 1024 Kbps

Vložil Stažení hry | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Bonusové kódy na WoT

Bonusové kódy na World of Tanks jsou bezpochybně velkou pomocí pro hráče, kteří disponují pouze standardním účtem, tedy takovým, který je zdarma a neplacený. Co Vám bonusové kódy přinesou? Většinou jde o převedení účtu do podoby prémiového účtu na tři dny. Díky tomu můžete tři dny z vesela hrát, protože budete dostávat dvojnásobný počet zkušeností a také stříbrných, které dostáváte za každou bitvu. Navíc se také změní vzhled Vaší garáže, která už nebude stará a nevzhledná, nýbrž moderní a vybavená vším potřebným.

Ke každému kódu dostává hráč také bonusové předměty, které zvyšují procento výcviku posádky. Tyto však platí pouze na jednu bitvu, takže je možné rozumnější je prodat a získat tak peníze navíc. Bonusový kód najde každý hráč na internetu ve svém profilu. Jedná se o unikátní generovaný kód, který poté vložíte na speciální stránku. Obratem získáváte zdarma všechny bonusy plynoucí z aktivace kódu.

Tento kód je však platný pouze týden, takže se nevyplácí nechávat si jej na horší časy. Proto jej využijte ihned, jakmile si této možnosti všimnete. Proto je vhodné číst herní novinky.

Vložil WoT herní mechanismy | Štítek , , , | Zanechat komentář

WoT klany

Ve hře World of Tanks jsou naprostým vrcholem klanové bitvy v nichž se setkávají nejlepší hráči s železnými monstry. Samotné klanové války jsou jakousi geopolitickou součástí MMO hry, která je založena na webovém prohlížeči.

Světová mapa je zde rozdělena na jednotlivé provincie, o které klany svádějí napínavé bitvy. Klanové války jsou zejména strategickým bojem o územní nadvládu. Jedno špatné rozhodnutí může znamenat Vaše vymazání z tohoto světa.

Obrněné síly klanu jsou zastoupeny v podobě žetonů, jejichž počet závisí na počtu členů z nichž se tento klan skládá. Hráči musejí mít zároveň odehránu alespoň jednu bitvu s tankem na 5. úrovni. Každý klan má zároveň velitelství, které se přesunuje po mapě, aby položilo žetony, které slouží jako záloha na mapu. Velitel a jeho zástupci spravují rozmisťování na mapě světa. Zbylý členové klanu mohou tyto přesuny pozorovat. Díky tomu mají také přehled o bitvách všech klanů. Bližší mechanismus klanových válek najdete na oficiálních stránkách hry.

Případně se můžete zeptat zkušenějších spoluhráčů. Každopádně se o klanové války zajímejte a snažte se najít cestu do svého klanu.

Vložil WoT herní mechanismy | Štítek , , , | Zanechat komentář