Nejlepší simulátor tankových bitev

Měsíční archív: Leden 2013

Cheaty na World of Tanks

Jelikož je World of Tanks MMO hra, není možné do ní jakkoli aplikovat cheaty. Existuje zde však jistá možnost, jak si hru upravit k obrazu svému, aniž byste museli platit poplatky. Je zde možnost stáhnutí addonů, které mohou upravovat jisté herní věci. Můžete si například stáhnout addon, který Vám ukazuje jak dobří jsou Vaši spoluhráči a kolik mají za sebou bitev. Stejně tak se zobrazí jejich procentuální vítězství a samozřejmě také počet zabitých nepřátel. Jedná se o základní informace, které Vám poskytnou přehled.

Další vhodné addony ukazují nejvíce zranitelná místa nepřátelského tanku. Například kde jsou umístěny palivové nádrže, které se po prostřelení vznítí. Dále kde je munice, která vybuchne. Samozřejmostí je také umístění posádky, kdy můžete nepříteli vyřadit radistu, řidiče a podobně. Jeden z addonů také upravuje vzhled Vašeho tanku, který bude vypadat jako maskovaný, aniž byste si to museli platit. Samozřejmě toto maskování uvidíte pouze Vy a ostatní hráči Vás uvidí defaultně.

Pokud Vás třeba nebaví se dívat na rozbitou garáž u účtu, který není prémiový, pak si stáhněte plugin, který změní vzhled garáže, která bude vypadat jako prémiová.

Vložil World of Tanks | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Jak hrát World of Tanks

Návod na to, jak hrát WoT je velmi komplikovaná věc. Pokud budete chtít, můžete si pročíst manuál, který Vás naučí základní herní taktiky. Jiný případ je ten, kdy budete získávat zkušenosti sami a na základě nich si vytvoříte vlastní bojový systém. Tento je třeba také upravit vzhledem k typu vozidla s nímž budete bojovat. Těžké tanky jsou určeny do první linie, lehké jsou skauti, kteří odhalují pozice nepřítele. Střední tanky provádějí neočekávané útoky ze zálohy.

Naproti tomu stíhači tanků jsou střelci z druhé linie. Dělostřelectvo může střílet přes celou mapu a má k dipozici pohled z ptačí perspektivy. Na to, jak to vypadá v bitvě se můžete podívat nyní.

Vložil World of Tanks | Štítek , , , | Zanechat komentář