Nejlepší simulátor tankových bitev

WoT 2. část: První bitva

První bitva ve hře World of Tanks určitě pro nikoho nebude jednoduchá. Stejně jako já každý vrhne do první bitvy, načež velmi rychle zjistí, že přestože řídí železné monstrum, nejsou všechny pláty železa nesmrtelné. Pod snůškou palby z nepřátelských děl povolí i ten nejlepší tank.

Před první bitvou bych tedy každému nováčkovi radil, aby si pečlivě vybral vozidla a zjistil, jak se s daným typem vozidla hraje. Na počátku se setkáte pouze s lehkými a středními tanky. Přesto jsou jejich herní taktiky odlišné.

Lehké tanky jsou rychlí průzkumníci, kteří nepříteli zmizí ze zaměřovače rychleji než se tam objevily. Střední tanky jsou určeny pro útok ze zálohy, aby na bojišti vytvořily správnou vřavu. Nováček má často také problém se zaměřováním, protože střílí zbrkle a tím pádem nepřesně. Vždy je lepší střílet ze zálohy a v klidu zaměřit, Vaše výsledky pak budou mnohem lepší a týmu pomůžete více.

Předem bych ještě zmínil, že automatické míření, které hra nabízí je velmi nepřesné a ve srovnání s ručním aimingem jasně prohrává. Nezbývá než popřát hodně štěstí do nové bitvy.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Seznámení s WoT a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.