Nejlepší simulátor tankových bitev

WoT 3. část: Průběh

Průběh hrou World of Tanks je pro hráče nastaven opravdu velmi zajímavě. Hráči jsou od první bitvy motivováni. Cílem hry je samozřejmě odehrání bitev v nichž budete ničit nepřátele a pokud možno vyhrajete a přežijete.

Ne vždy se samozřejmě podaří vše podle předpokladů. Velkou roli hrají na počátku hry také zkušenosti, které můžete nabrat například ve vývojářských videích, která Vám objasní základní herní principy, jako například přepočítání průbojnosti střely nebo její normalizaci.

Čím více informací si na počátku najdete, tím lepší budou Vaše herní výsledky a také pomoc Vašemu týmu. Jakmile naberete dostatek zkušeností a peněz, případně koupíte nezbytná vylepšení, je možné koupit tank vyšší rovně. Na počátku je dobré vytyčit si cíl, ke kterému tanku se chcete prostřílet, protože tanky budete vyvíjet podle jednotlivých zaměření. Proto třeba není možné z linie stíhačů tanků koupit těžký tank. Ve hře najdete tanky z období druhé světové války,  takže pokud máte nějaké horké favority, pak se k nim můžete prostřílet.

Nechybí modely Tiger, Panther, T – 34, M4 Sherman, JgTiger a mnoho dalšího. Podle národnosti můžete volit mezi Ruskem, USA, Brity, Němci, Francouzy a Číňany.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Seznámení s WoT a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.