Nejlepší simulátor tankových bitev

Jak stáhnout World of Tanks

Stažení vlastí hry není nic těžkého. Existují dvě možnosti. První je stažení herního klienta (např. zde), který začne automaticky stahovat celou hru a současně ji instalovat, takže jakmile do dopracujete 100%, můžete ihned začít s hraním. Druhou možností je stažení hry pomocí torrentu, který také nabízejí vývojáři na oficiálních stránkách hry. Prakticky lze říci, že hru si můžete stáhnout jak chcete, protože je vedena jako freeware hra, za kterou se neplatí. Jakmile hru stáhnete, pak potřebujete ještě jednu věc a tou je registrace.

Tato registrace probíhá samozřejmě také zcela zdarma. Hru následně hrajete také zdarma. Pokud chcete můžete si zaplatit různé balíčky s unikátními tanky a máte možnost koupit si také zlaťáky, za které se ve hře koupíte mnohem lepší vybavení. Hra je koncipována tak,že budete postupně postupovat k lepším tankům. Samozřejmě získat nový tank je vždy těžší a náročnější.

Hra je proložena také velmi pestrým systémem vyznamenání, které Vás mohou dopředu motivovat. Stáhnutí hry závisí hlavně na Vaší rychlosti připojení. Dobrou poznámkou je fakt, že pokud stahujete hru, pak je výrazně zpomalena rychlost internetu.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Stažení hry a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.