Nejlepší simulátor tankových bitev

Registrace na World of Tanks

Registrace na World of Tanks probíhá velmi jednoduše. Stačí se připojit na oficiální internetové stránky a zde si založit účet. Tento účet bude stejný jak pro připojení do fóra a dalších částí na internetu, ale také pro samotné připojení do hry. Jediný problém se kterým se budete setkávat je pojmenování Vašeho účtu, protože většina jmen, které Vás napadnou jsou již dávno zabraná. Proto přicházejí v potaz také jména, která kombinují čísla a podobně. Dalším prvkem, který je nutné při registraci vyplnit je Vaše emailová adresa.

Je nutné vyplnit aktuální adresu, kterou používáte, protože bude používána jako cesta ke komunikaci s Vámi. Registrace je samozřejmě kompletně zdarma, což je velkou výhodou. Díky tomuto faktu hrají hru sta tisíce hráčů po celém světě. Každým dnem samozřejmě přibývají stále noví a noví hráči. Registrace probíhá velmi rychle a hladce, takže se nemusíte bát žádných velkých prodlev.

Bližší informace o registraci a stažení hry najdete na oficiálních stránkách hry. Nezbývá než říci nic jiného než, že přejeme velké množství zastřelených nepřátel a mnoho přežitých bitev.

Registrovat se může zde: https://worldoftanks.eu/registration/cs/

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Stažení hry a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.