Nejlepší simulátor tankových bitev

Tankopedie

Tankopedie ve hře World of Tanks je velmi užitečným pomocníkem. Jedná se prakticky o seznam všech dostupných tanků, které ve hře nalezneme. Tankopedie je výborným pomocníkem. S její pomocí najdete ihned detailní informace ohledně jednotlivých vozidel, která můžete ve hře získat.

Vozidla je možné procházet podle jejich státní příslušnosti. Další možností je vyhledávání podle jejich úrovně. Díky tomu můžete prozkoumat konfigurace jednotlivých vozidel i jejich pokročilé funkce.

U každého vozidla najdete všechna možná děla, věže, motory, rádia a podvozky, které můžete vyzkoumat. Nechybí ani detailní charakteristiky zahrnující tloušťka pancíře na jednotlivých místech tanku. Také průbojnost děl a munice, kterou budete používat. Informace, které zde najdete jsou užitečné jak pro začátečníky, tak pro zkušené hráče. Díky informacím budete vědět, kam máte střílet svým nepřátelům a jaké jsou jejich další slabiny.

Tankopedie je na oficiálních stránkách plně lokalizována do češtiny, takže budete všemu plně rozumět. Vozidla jsou zde také rozděleny podle jejich třídy, tedy na lehké, střední a těžké tanky. Dělostřelectvo a stíhače tanků. Pokochat se můžete zde: http://worldoftanks.eu/encyclopedia/vehicles/

Komentáře jsou uzavřeny.