Nejlepší simulátor tankových bitev

World of Tanks bonusový kod

Fenomén dnešní doby, hra World of Tanks si dobývá denně srdce nových a nových hráčů. Ve hře se můžete občas setkat s bonusovým kódem. Pro upřesnění to bude v měsíci prosinci dokonce třikrát. Jedná se o unikátní generovaný kód, který je pro každého hráče jiný. Najdete jej na oficiálních internetových stránkách. Platnost tohoto kódu je vždy omezena. Většinou na dobu jednoho týdne, kdy jej můžete aktivovat. K čemu vlastně tedy tento kód slouží? Kód je vydávám vždy k příležitostem jako je Mikuláš, Vánoce a podobně.

Kód je výhodný zejména pro hráče, kteří nejsou držiteli placeného účtu, kterému se ve hře jinak říká prémiový účet. Hráči se standardním účtem si mohou na stránkách pomocí tohoto kódu aktivovat prémiový účet na celkem tři dny. Jako hlavní bonusy jsou tedy přínos více stříbrných z každé bitvy a také více zkušeností. Dalšími bonusy je získání podpůrných věcí, které zvyšují zkušenosti posádky o 10%.

Toto vylepšení je však platné pouze pro jednu bitvu. Pokud nebudete tyto věci používat, je možné je prodat a vydělat hodně stříbrných mincí, které poté využijete mnohem lépe.

Komentáře jsou uzavřeny.