Nejlepší simulátor tankových bitev

WoT mapy

V bitvách ve  World of Tanks se neobejdete nikdy bez bojové mapy. Na počátku stojí vždy dva týmy složené z 15 hráčů a podle typu bitvy musejí plnit úkoly. Samozřejmě permanentním cílem je samozřejmě ničení nepřátelských tanků.

Jaké mapy ve hře najdeme?

Jde o následující El Halluf, který je stylizován jako pouštní africká bitvy, kde mají výhodu dělostřelci, protože je poměrně dobře stavěná na odstřelování ze vzduchu.

Dále najdeme také Erlenberg, Rybářskou zátoku, Karelii, Malinovku, Murovanku, Prokhorovku, Redshire, Písečnou řeku, Pobřeží, Přístav, Westfield a mnoho dalších. Ne všechny mapy jsou určeny ke všem herním módům. Některé z nich jsou určeny například pouze pro útok či obranu základny a podobně. Mapy jsou velmi různorodé a jsou rozděleny na zimní mapy, pouštní bitvy a pak letní prostředí. každý z těchto typů má své specifikace. Stejně jsou ve hře rozděleny i maskování, která si můžete koupit za zlaťáky nebo stříbrné.

Bližší přehled map najdete například ve speciální wikipedii pro World of Tanks. V této encyklopedii najdete vše co potřebuje, abyste rozuměli svému vozidlu a taktice, jak s ním bojovat v jednotlivých terénech.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán World of Tanks doplňky a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.