Nejlepší simulátor tankových bitev

Cheaty na World of Tanks

Jelikož je World of Tanks MMO hra, není možné do ní jakkoli aplikovat cheaty. Existuje zde však jistá možnost, jak si hru upravit k obrazu svému, aniž byste museli platit poplatky. Je zde možnost stáhnutí addonů, které mohou upravovat jisté herní věci. Můžete si například stáhnout addon, který Vám ukazuje jak dobří jsou Vaši spoluhráči a kolik mají za sebou bitev. Stejně tak se zobrazí jejich procentuální vítězství a samozřejmě také počet zabitých nepřátel. Jedná se o základní informace, které Vám poskytnou přehled.

Další vhodné addony ukazují nejvíce zranitelná místa nepřátelského tanku. Například kde jsou umístěny palivové nádrže, které se po prostřelení vznítí. Dále kde je munice, která vybuchne. Samozřejmostí je také umístění posádky, kdy můžete nepříteli vyřadit radistu, řidiče a podobně. Jeden z addonů také upravuje vzhled Vašeho tanku, který bude vypadat jako maskovaný, aniž byste si to museli platit. Samozřejmě toto maskování uvidíte pouze Vy a ostatní hráči Vás uvidí defaultně.

Pokud Vás třeba nebaví se dívat na rozbitou garáž u účtu, který není prémiový, pak si stáhněte plugin, který změní vzhled garáže, která bude vypadat jako prémiová.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán World of Tanks a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.