Nejlepší simulátor tankových bitev

World of Tanks návody

Návody na World of Tanks jsou poměrně širokým pojmem. Můžeme tím uvažovat základní ovládání tanku nebo také složitější systémy, které zahrnují krytí tanku a jeho schopnost maskování. Začneme tedy od toho nejjednoduššího. Ovládání je jednoduché a velmi přirozené. Použijete jak klávesnici tak myš a jejich souhra je opravdu výborná. Na oficiálních stránkách můžete najít například návody, jak hrát speciální taktiky s určitými typy tanků. Velmi dobrá jsou také videa, která jsou pojata jako všeobecné návody pro krytí se.

Zjistíte zde totiž, jak lze kalkulovat se zkosením a obrněním tanku. Jaké jsou ideální úhly na proražení pancíře, co je to normalizace střely a podobně. Ve výsledku se dozvíte, že při výstřelu musí provádět systém propočet mnoha faktorů, které ovlivní zda-li střela prorazí pancíř a jaké poškození provede uvnitř tanku. Proto se také setkáte se situacemi, kdy přijdete o řidiče tanku nebo spojaře či střelce.

To se vždy podepíše na vlastnostech vozidla, budete třeba déle zaměřovat nebo jezdit pomaleji. Proto zkrátka a dobře hrajte tak, abyste co nejvíce nepřátel zničili, ale sami přežili co nejvíce bitev.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán World of Tanks a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.