Nejlepší simulátor tankových bitev

WoT 4. část: Herní módy

Hra WoT umožňuje hráčům měřit své schopnost ve třech typech bitev. Jde o standardní bitvu, vzájemnou bitvu a útok či obranu z pohledu týmu, kde hrajete. V každé bitvě proti sobě stojí dva náhodné týmy s 15 vozidly na každé straně. Standardní bitva probíhá tak, že každý z týmů má svoji základnu. Cílem hry je obsazení základny nepřátelského týmu a nebo zničení všech nepřátelských vozidel. Dalším módem je vzájemná bitva, kdy začínají týmy na opačných koncích mapy a k dispozici je jedna neutrální základna, kterou je třeba obsadit.

Hra samozřejmě skončí předčasně zničením všech tanků jednoho týmu. Časový limit pro tyto dva typy bitev je 15 minut. Po uplynutí této doby hra skončí bez ohledu na počet hráčů ve hře. Posledním typem je útok či obrana. Jeden z týmů brání svoji základnu, kdy je rozestaven v její blízkosti a nepřítel ji musí obsadit nebo zničit všechna vozidla obránců.

Bitvy do nichž vstoupíte jsou generovány náhodně, takže je možné, že se budete několik her po sobě setkávat se stejným typem bitvy. Každý z herních módů lze hrát pouze na určitých mapách.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán World of Tanks a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.