Nejlepší simulátor tankových bitev

Bonusové kódy na WoT

Bonusové kódy na World of Tanks jsou bezpochybně velkou pomocí pro hráče, kteří disponují pouze standardním účtem, tedy takovým, který je zdarma a neplacený. Co Vám bonusové kódy přinesou? Většinou jde o převedení účtu do podoby prémiového účtu na tři dny. Díky tomu můžete tři dny z vesela hrát, protože budete dostávat dvojnásobný počet zkušeností a také stříbrných, které dostáváte za každou bitvu. Navíc se také změní vzhled Vaší garáže, která už nebude stará a nevzhledná, nýbrž moderní a vybavená vším potřebným.

Ke každému kódu dostává hráč také bonusové předměty, které zvyšují procento výcviku posádky. Tyto však platí pouze na jednu bitvu, takže je možné rozumnější je prodat a získat tak peníze navíc. Bonusový kód najde každý hráč na internetu ve svém profilu. Jedná se o unikátní generovaný kód, který poté vložíte na speciální stránku. Obratem získáváte zdarma všechny bonusy plynoucí z aktivace kódu.

Tento kód je však platný pouze týden, takže se nevyplácí nechávat si jej na horší časy. Proto jej využijte ihned, jakmile si této možnosti všimnete. Proto je vhodné číst herní novinky.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán WoT herní mechanismy a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.